PLAYERS
Player avatar
Lubomir Karda
Position: Forward
Birth date: 29 Nov 1981

Czech Republic

Name Shirt Name Position Birth Date
Tomás Zidlicky ZIDLICKY Goalkeeper 19 Apr 1989
Tomas Robb ROBB Defender 02 Jun 1985
Josef Hunacek HUNACEK Midfielder 30 Jan 1990
Michal Salák SALáK Midfielder 03 Aug 1979
Josef Vladyka VLADYKA Defender 29 Dec 1990
Martin Chalupa CHALUPA Defender 29 Sep 1980
Lubomir Karda KARDA Forward 29 Nov 1981
Tomás Huráb HURáB Midfielder 11 May 1985
Petr Visek VISEK Goalkeeper 04 Mar 1979
Jaroslav Kovarik KOVARIK Defender 15 Jul 1983
Martin Dlouhy DLOUHY Forward 03 Mar 1975
Michal Kubice KUBICE Defender 05 Mar 1983
Pavel Stejskal STEJSKAL Forward 12 Mar 1979
Jakub Tosovsky TOSOVSKY Forward 10 Mar 1988
Martin Bocek BOCEK Forward 14 Dec 1976
David Filinger FILINGER Forward 12 Jan 1978
Zdenek Slama SLAMA Midfielder 28 Dec 1982
Ladislav Caba CABA Goalkeeper 11 Sep 1982
Jakub Machynek MACHYNEK Goalkeeper 27 Jun 1989
Martin Cibula CIBULA Defender 26 Mar 1973
Milan Bouska BOUSKA Defender 28 Sep 1974
Jakub Mizar MIZAR Defender 23 Nov 1988
Martin Jarous JAROUS Forward 11 May 1981
Petr Mandik MANDIK Defender 19 Feb 1985
Jaroslav Toman TOMAN Defender 14 Sep 1992
Jan Spurek SPUREK Defender 30 Sep 1993
Tomas Karel KAREL Defender 31 Jul 1991
Ondrej Brusch BRUSCH Forward 19 Mar 1988
Michal Starek STAREK Defender 19 Mar 1988
Jaroslav Maly MALY Defender 14 Aug 1984
Tomás Nosek NOSEK Defender 06 Aug 1988
Filip Vyhnal VYHNAL Forward 07 May 1989
Radim Mokrohajský MOKROHAJSKý Goalkeeper 11 Mar 1989
Ivan Hasek HASEK Defender 30 Aug 1987
David Radosta RADOSTA Forward 12 Nov 1990
Adam Hájek HáJEK Goalkeeper 02 Dec 1986
Marek Pospísil POSPíSIL Defender 22 Nov 1983
Michal Spulka SPULKA Forward 13 Apr 1986
Miloslav Klíma KLíMA Forward 23 Apr 1986
Patrik Malina MALINA Goalkeeper 14 Sep 1991
Jiri Baran BARAN Midfielder 28 May 1996
Petr Vondracek Forward 29 May 1983
Name Tournament
RESULTS & SCHEDULE
May 23, 2016 - May 29, 2016
Prev
Next
Women - Play-off for 7th place
Women - Play-off for 5th place
Women - Play-off for 3rd place
Women - Play-off for 9th place
Women - Play-off for 11th place
Women - Group Stage - Gr. A
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Sogesport SOG 0 0 0 0 0 0 0 0
Dts ede DTS'35 0 0 0 0 0 0 0 0
Domusbet catania bs CATW 0 0 0 0 0 0 0 0
Uks sparta daleszyce UKSD 0 0 0 0 0 0 0 0
Women - FINAL
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Women - Group Stage - Gr. B
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Portsmouth ladies bs PTML 0 0 0 0 0 0 0 0
Htc zwolle HTCZ 0 0 0 0 0 0 0 0
Switzerland   grasshopper club zurich GCZ 0 0 0 0 0 0 0 0
Asd lady terracina TERL 0 0 0 0 0 0 0 0
Women - Group Stage - Gr. C
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Beachkick berlin logo BLB 0 0 0 0 0 0 0 0
Catanzaro beach soccer CTZ 0 0 0 0 0 0 0 0
Fc zvezda WFCZ 0 0 0 0 0 0 0 0
Nomme  kalju copia NMK 0 0 0 0 0 0 0 0
Women - Quarter-finals
Women - Semi-finals
Group Stage - Group A
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Bateborisov BAT 1 1 0 0 4 2 2 3
Atlas ao AAO 1 0 0 1 2 4 -2 0
Pelikan bs zwolle ZWO 0 0 0 0 0 0 0 0
Domusbet catania bs CAT 0 0 0 0 0 0 0 0
Group Stage - Group B
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Cd melistar MEL 1 1 0 0 9 4 5 3
Cartel waterloo CWT 1 0 0 1 4 9 -5 0
La grande motte GMP 0 0 0 0 0 0 0 0
Bsc kristall KRS 0 0 0 0 0 0 0 0
Group Stage - Group C
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Bfk zep forevers ZEP 0 0 0 0 0 0 0 0
Rostockerrobben RRB 0 0 0 0 0 0 0 0
Bsc krylya sovetov KSV 0 0 0 0 0 0 0 0
Viareggio VBS 0 0 0 0 0 0 0 0
Group Stage - Group D
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Israel   falfala kfar qassem bs club FKQ 1 1 0 0 8 2 6 3
Itlay   asd terracina bs TER 1 1 0 0 6 4 2 3
Winti panthers WIP 1 0 0 1 4 6 -2 0
Fc odesos FCO 1 0 0 1 2 8 -6 0
Group Stage - Group E
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Bsc peugeot BPE 1 1 0 0 5 4 1 3
Arturmusic AMS 1 1 0 0 4 1 3 3
Omida hemako sztutowo HMS 1 0 0 1 1 4 -3 0
Dinamo batumi DNB 1 0 0 1 4 5 -1 0
Group Stage - Group F
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Alanyaspor ANA 1 1 0 0 6 3 3 3
Grembach GLZ 0 0 0 0 0 0 0 0
Bsc igol IGO 1 0 0 1 3 6 -3 0
Russia   lokomotiv moscow LOK 0 0 0 0 0 0 0 0
Group Stage - Group G
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Acs performer constanta PFC 1 1 0 0 7 3 4 3
Sporting clube braga SCB 1 1 0 0 7 0 7 3
Cs djoker DJO 1 0 0 1 0 7 -7 0
Wkr santos bsc logo WSA 1 0 0 1 3 7 -4 0
Group Stage - Group H
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Bsc chargers baselland1 CHA 1 1 0 0 13 3 10 3
Esc gyongyos EGY 1 1 0 0 10 3 7 3
Portsmouth ladies bs PMB 1 0 0 1 3 10 -7 0
Copenhagen COP 1 0 0 1 3 13 -10 0
Round of 16
Play-off for 11th Place
Play-off for 9th Place
Play-off for 7th Place
Play-off for 5th Place
Quarter-finals
Semi-finals
Play-off for 3rd place
Final
Country TV
Banner livebroadcast
BEACH SOCCER BALLS
Banner pilotes
BEACH BABES
Banner beachbabes
BEACHSOCCER MUSIC