Ja PLAYERS
Player avatar
Dzimitry Kudzi
Position: Goalkeeper
Birth date: 27 Feb 1985

Belarus

Name Shirt Name Position Birth Date
Vadzim Bokach BOKACH Forward 25 Jan 1984
Ihar Bryshtel BRYSHTEL Forward 13 Jul 1987
Valery Makarevich MAKAREVICH Goalkeeper 03 Dec 1983
Andrei Davidovich DAVIDOVICH Defender 18 Feb 1985
Ivan Kanstantsinau KANSTANTSINAU Forward 08 Jul 1989
Ivan Miranovich MIRANOVICH Defender 29 Jul 1985
Ilia Savich SAVICH Defender 02 Mar 1991
Siarhei Klimchanka KLIMCHANKA Forward 23 Nov 1985
Aleh Slavutsin SLAVUTSIN Forward 21 Apr 1986
Dzimitry Kudzi KUDZI Goalkeeper 27 Feb 1985
Vadzim Aliashkevich ALIASHKEVICH Goalkeeper 07 Mar 1989
Aliaksei Iuchanka IUCHANKA Forward 10 Apr 1982
Aliaksandr Chernik CHERNIK Defender 30 Oct 1977
Ruslan Ilyin ILYIN Forward 15 Nov 1981
Alexander Bogaichuk BOGAICHUK Defender 03 Feb 1973
Ruslan Zhechko ZHECHKO Defender 20 Oct 1980
Pavel Shvaiba SHVAIBA Goalkeeper 13 Nov 1977
Anton Husakon HUSAKON Forward 24 Jul 1989
Mikhail Kavalenka KOVALENKA Defender 22 Feb 1985
Vitali Krupitsa KRUPITSA Defender 18 Feb 1981
Ivan Trafimau TRAFIMAU Forward 11 Feb 1984
Aliaksandr Karpau KARPOV Forward 24 Jan 1990
Yauheni Haiduk HAIDUK Forward 09 Feb 1983
Yahor Hardzetski HARDZETSKI Forward 09 Feb 1996
Dzianis Samsonov SAMSONOV Forward 20 Jul 1991
Ivan Liatsetski LIATSETSKI Defender 18 Dec 1985
Kanstantsin Kitashou KITASHOU Midfielder 11 Apr 1988
Dzmitry Kamzolau KAMZOLAU Defender 12 May 1983
Aliaksandr Kavaleu KAVALEU Goalkeeper 18 Apr 1995
Dzmitry Shymanouski SHYMANOUSKI Midfielder 04 Oct 1994
Yury Cherkasau CHERKASOV Goalkeeper 14 Mar 1991
Mikita Chaikouski CHAIKOUSKI Defender 21 May 1998
Aleh Hapon HAPON Defender 11 Sep 1996
KANSTANTSIN MAHALETSKI MAHALETSKI Goalkeeper 21 Oct 1991
Artsemi Drozd DROZD Defender 13 Jan 1996
Piatrouski Yury PIATROUSKI Midfielder 06 May 1994
ANATOLIY RYABKO RYABKO Forward 10 Sep 1989

FC Bate Borisov

Name Shirt Name Position Birth Date
Alexander Bogaichuk BOGAICHUK Defender 03 Feb 1973
Ruslan Zhechko ZHECHKO Defender 20 Oct 1980
Mikhail Kavalenka KOVALENKA Defender 22 Feb 1985
Oliver Romrig OLLI Midfielder 31 Jul 1982
Valery Makarevich MAKAREVICH Goalkeeper 03 Dec 1983
Andrei Davidovich DAVIDOVICH Defender 18 Feb 1985
Ivan Miranovich MIRANOVICH Defender 29 Jul 1985
Yauheni Haiduk HAIDUK Forward 09 Feb 1983
Aliaksandr Masliuk MASLIUK Goalkeeper 22 Dec 1984
Dzimitry Kudzi KUDZI Goalkeeper 27 Feb 1985
Vitali Krupitsa KRUPITSA Defender 18 Feb 1981
Aliaksandr Karpau KARPOV Forward 24 Jan 1990
Ruslan Pernai PERNAI Forward 13 Sep 1977
Aliaksandr Davidovich AL. DAVIDOVICH Defender 13 Feb 1981
Dzmitry Kamzolau KAMZOLAU Defender 12 May 1983
Ihar Bryshtel BRYSHTEL Forward 13 Jul 1987
Vitalii Sydorenko SYDORENKO Goalkeeper 22 Dec 1981
Aleh Slavutsin SLAVUTSIN Forward 21 Apr 1986
Yury Cherkasau CHERKASOV Goalkeeper 14 Mar 1991
Vladislav Aksenov AKSENOV Defender 13 Feb 1988
Vladislav Zharikov ZHARIKOV Forward 25 Oct 1994
Dzianis Samsonov SAMSONOV Forward 20 Jul 1991
KANSTANTSIN MAHALETSKI MAHALETSKI Goalkeeper 21 Oct 1991
YAN PELETSKIY PELETSKI Forward 20 Aug 1996
Mikita Chaikouski CHAIKOUSKI Defender 21 May 1998
Adrian Frutos Garcia ADRIAN Midfielder 25 Jul 1991
Aleh Hapon HAPON Defender 11 Sep 1996
Artem Voloshin VOLOSHIN Defender 06 Nov 1995
Andrei Kotenev KOTENEV Midfielder 15 May 1994
Amadius Vinogradov VINOGRADOV Forward 27 Feb 1999
Name Tournament
Euro Winners Cup 2014 Mundialito de Clubes
Euro Beach Soccer League Moscow 2015 EBSL
RESULTS & SCHEDULE
June 01, 2019 - June 09, 2019
Prev
Next
Group Stage - Group J
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Russia   lokomotiv moscow LOK 3 3 0 0 25 3 22 9
Cf chelas %28por%29 CHE 3 1 1 1 12 15 -3 4
Gd alfarim GDA 3 1 0 2 14 21 -7 3
Gdp costa de caparica %28por%29 GDC 3 0 0 3 4 16 -12 0
Group Stage - Group K
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Cska copia web CSK 3 3 0 0 19 5 14 9
Gd sesimbra %28por%29 SES 3 2 0 1 9 7 2 6
Ad buarcos 2017 %28por%29 BUA 3 1 0 2 16 13 3 3
Flags thumb AOK 3 0 0 3 7 26 -19 0
Playoffs
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Sporting clube braga BRA 1 1 0 0 14 0 14 3
Bsc kristall KRS 1 1 0 0 11 2 9 3
Sportingportugal SCP 1 1 0 0 10 4 6 3
Domusbet catania bs CAT 1 1 0 0 9 2 7 3
Fc vybor VYB 1 1 0 0 7 6 1 3
2019 alanya belediyespor ABS 1 1 0 0 6 5 1 3
Spartak logo copia web SPK 1 1 0 0 6 2 4 3
Arturmusic ARM 1 1 0 0 5 4 1 3
Gwp logo01 web GWP 1 1 0 0 4 1 3 3
Fc delta copia web FCD 1 1 0 0 3 1 2 3
Fc euroformat bodon %28ukr%29 FCE 1 1 0 0 2 0 2 3
Levante1 LUD 1 0 1 0 5 5 0 1
Spartak varna MFC 1 0 0 1 6 7 -1 0
Bsc chargers baselland1 CHB 1 0 0 1 5 6 -1 0
C.d.bala azul BAZ 1 0 0 1 5 5 0 0
Untitled design %283%29 14.16.59 GRO 1 0 0 1 4 4 0 0
Sk bosnia online eu logo 2017 web SKB 1 0 0 1 4 10 -6 0
Logo kp lodz web KPL 1 0 0 1 4 4 0 0
Untitled design %282%29 14.16.59 YEB 1 0 0 1 4 5 -1 0
2019 fc baggio logo BAG 1 0 0 1 2 9 -7 0
Logotipo sotao web SOT 1 0 0 1 2 6 -4 0
Cartel waterloo %28bel%29 WAT 1 0 0 1 2 11 -9 0
Logo bsc bg %281%29 BOC 1 0 0 1 1 3 -2 0
Cdnacional logo vetorial %281%29 01 copia web NCL 1 0 0 1 1 4 -3 0
Cs djoker DJO 1 0 0 1 0 14 -14 0
La grande motte GMP 0 0 0 0 0 0 0 0
Untitled design %281%29 14.16.59 NUC 1 0 0 1 0 2 -2 0
Logo cbl copia web LOU 0 0 0 0 0 0 0 0
Group Stage - Group I
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Fc vybor VYB 3 2 1 0 14 12 2 7
Untitled design %282%29 14.16.59 YEB 3 1 0 2 13 12 1 3
Untitled design %281%29 14.16.59 NUC 3 1 0 2 13 14 -1 3
Cs djoker DJO 3 1 0 2 15 17 -2 3
Group Stage - Group A
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Gwp logo01 web GWP 3 3 0 0 16 11 5 9
Logotipo sotao web SOT 3 1 0 2 19 14 5 3
2019 fc baggio logo BAG 3 1 0 2 10 16 -6 3
Netherlands   bs egmond EGM 3 0 1 2 13 17 -4 1
Group Stage - Group B
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Sporting clube braga BRA 3 3 0 0 13 1 12 9
Spartak logo copia web SPK 3 2 0 1 14 9 5 6
Bsc chargers baselland1 CHB 3 1 0 2 12 15 -3 3
Linden city bsc %28lva%29 LIN 3 0 0 3 7 21 -14 0
Group Stage - Group C
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Sportingportugal SCP 3 3 0 0 21 7 14 9
Fc delta copia web FCD 3 2 0 1 19 12 7 6
Spartak varna MFC 3 1 0 2 12 19 -7 3
Augur AUG 3 0 0 3 10 24 -14 0
Group Stage - Group D
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Bsc kristall KRS 3 3 0 0 23 6 17 9
Untitled design %283%29 14.16.59 GRO 3 2 0 1 9 12 -3 6
Cdnacional logo vetorial %281%29 01 copia web NCL 3 1 0 2 11 18 -7 3
Dinamo batumi BAT 3 0 0 3 4 11 -7 0
Group Stage - Group E
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Domusbet catania bs CAT 3 3 0 0 24 5 19 9
Arturmusic ARM 3 2 0 1 22 11 11 6
Sk bosnia online eu logo 2017 web SKB 3 1 0 2 7 26 -19 3
Copenhagen COP 3 0 0 3 5 16 -11 0
Group Stage - Group F
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Fc euroformat bodon %28ukr%29 FCE 3 2 0 1 16 8 8 6
Logo kp lodz web KPL 3 2 0 1 18 9 9 6
La grande motte GMP 3 1 1 1 12 8 4 4
Eastleigh spitfires %28eng%29 ESP 3 0 0 3 5 26 -21 0
Group Stage - Group G
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Logo cbl copia web LOU 3 1 2 0 22 16 6 6
Logo bsc bg %281%29 BOC 3 1 1 1 15 17 -2 4
C.d.bala azul BAZ 3 1 0 2 14 13 1 3
Logo atlas beach soccer v2 web copia AAO 3 0 0 3 17 22 -5 0
Group Stage - Group H
Team P W W+ L GF GA GD PTS
2019 alanya belediyespor ABS 3 3 0 0 21 9 12 9
Levante1 LUD 3 2 0 1 12 5 7 6
Cartel waterloo %28bel%29 WAT 3 1 0 2 9 19 -10 3
Rostockerrobben RSR 3 0 0 3 5 14 -9 0
Round of 16
Fc vybor VYB 1 - 5 KPL Logo kp lodz web
Gwp logo01 web GWP 1 - 9 FCD Fc delta copia web
2019 alanya belediyespor ABS 1 - 6 SPK Spartak logo copia web
Bsc kristall KRS 2 - 2 (8 - 9) (PSO) FCE Fc euroformat bodon %28ukr%29
Domusbet catania bs CAT 4 - 3 ARM Arturmusic
Sportingportugal SCP 3 - 5 (AET) LUD Levante1
Sporting clube braga BRA 7 - 3 GMP La grande motte
Play-off for 15th Place
Gwp logo01 web GWP 4 - 3 VYB Fc vybor
Play-off for 13th Place
La grande motte GMP 7 - 3 GWP Gwp logo01 web
Fc vybor VYB 1 - 1 (1 - 2) (PSO) CSK Cska copia web
La grande motte GMP 5 - 7 CSK Cska copia web
Play-off for 11th Place
2019 alanya belediyespor ABS 4 - 8 SCP Sportingportugal
Play-off for 9th Place
Gwp logo01 web GWP 7 - 16 ARM Arturmusic
Sportingportugal SCP 7 - 2 CSK Cska copia web
Fc vybor VYB 2 - 10 KRS Bsc kristall
2019 alanya belediyespor ABS 9 - 5 GMP La grande motte
2019 alanya belediyespor ABS 6 - 7 ARM Arturmusic
Bsc kristall KRS 5 - 1 SCP Sportingportugal
Fc euroformat bodon %28ukr%29 FCE 0 - 2 LOK Russia   lokomotiv moscow
Arturmusic ARM 4 - 15 KRS Bsc kristall
Play-off for 7th Place
Domusbet catania bs CAT 3 - 5 FCE Fc euroformat bodon %28ukr%29
Play-off for 5th Place
Spartak logo copia web SPK 5 - 3 CAT Domusbet catania bs
Spartak logo copia web SPK 2 - 4 LOK Russia   lokomotiv moscow
Quarter-finals
Fc delta copia web FCD 8 - 6 CAT Domusbet catania bs
Logo kp lodz web KPL 5 - 0 FCE Fc euroformat bodon %28ukr%29
Levante1 LUD 3 - 2 LOK Russia   lokomotiv moscow
Spartak logo copia web SPK 3 - 5 BRA Sporting clube braga
Semi-finals
Sporting clube braga BRA 8 - 3 FCD Fc delta copia web
Logo kp lodz web KPL 2 - 1 LUD Levante1
Play-off for 3rd place
Fc delta copia web FCD 6 - 7 LUD Levante1
Final
Sporting clube braga BRA 6 - 0 KPL Logo kp lodz web
Country TV
Banner livebroadcast
BEACH SOCCER STORE
Store
BEACH SOCCER DANCERS
Banner beachbabes
BEACHSOCCER MUSIC