Ja PLAYERS
Player avatar
Secundino Targino Dos Santos Neto
Position: Midfielder
Birth date: 20 Dec 1985

Falfala Kfar Qassem

Name Shirt Name Position Birth Date
Amar Yatim YATIM Defender 13 Sep 1985
Rani Odi RANI Goalkeeper 27 Jan 1990
Secundino Targino Dos Santos Neto DINO Midfielder 20 Dec 1985
Adam Sarsur ADAM Defender 21 Nov 1979
Daniel Da Silva Souza Da Cunha DANIEL Defender 14 Aug 1987
Rageed Badir BADIR Midfielder 14 Nov 1980
Ahmad Sarsur AHMED Forward 07 Jul 1986
Adam Abo Salook ABO SALOOK Forward 13 Jul 1979
Muhammad Sarsur NOOR Defender 04 Jun 1982
Abdel Rahim Sarsur ABDEL RAHIM Goalkeeper 22 May 1987
Sameh Moreb SAMIH Midfielder 08 Jan 1991
Moad Amer MOAD Forward 25 Jan 1990
Filipe Duarte da Silva FILIPE SILVA Forward 12 Sep 1993
Reyder Wereker Resen de Luna Managbeira REYDER Midfielder 20 Oct 1990
Salah Sarsur SALAH Defender 09 Sep 1991
Ahmad Sarsur S. AHMAD Midfielder 06 Oct 1997
Carlos Andre Ferreira Da Silva ANDREZINHO Midfielder 23 Aug 1991
Adir Danin DANIN Defender 28 Mar 1985
AHMAD GABARIN H. JABAREEN Midfielder 01 Aug 1990
Bruno da Silva Xavier BRUNO XAVIER Defender 15 Aug 1984
Llorenç Gomez LLORENç Forward 03 Nov 1991
NOEL ROBIN OTT OTT Forward 15 Jan 1994
Moreira Ozu OZU Forward 21 Jan 1986
WASSIM IGBARIA W. IGBARIA Defender 15 Jun 1984
Name Tournament
Euro Winners Cup 2017 Mundialito de Clubes
RESULTS & SCHEDULE
June 01, 2019 - June 09, 2019
Prev
Next
Group Stage - Group I
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Fc vybor VYB 3 2 1 0 14 12 2 7
Untitled design %282%29 14.16.59 YEB 3 1 0 2 13 12 1 3
Untitled design %281%29 14.16.59 NUC 3 1 0 2 13 14 -1 3
Cs djoker DJO 3 1 0 2 15 17 -2 3
Group Stage - Group J
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Russia   lokomotiv moscow LOK 3 3 0 0 25 3 22 9
Cf chelas %28por%29 CHE 3 1 1 1 12 15 -3 4
Gd alfarim GDA 3 1 0 2 14 21 -7 3
Gdp costa de caparica %28por%29 GDC 3 0 0 3 4 16 -12 0
Group Stage - Group K
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Cska copia web CSK 3 3 0 0 19 5 14 9
Gd sesimbra %28por%29 SES 3 2 0 1 9 7 2 6
Ad buarcos 2017 %28por%29 BUA 3 1 0 2 16 13 3 3
Flags thumb AOK 3 0 0 3 7 26 -19 0
Playoffs
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Sporting clube braga BRA 1 1 0 0 14 0 14 3
Bsc kristall KRS 1 1 0 0 11 2 9 3
Sportingportugal SCP 1 1 0 0 10 4 6 3
Domusbet catania bs CAT 1 1 0 0 9 2 7 3
Fc vybor VYB 1 1 0 0 7 6 1 3
2019 alanya belediyespor ABS 1 1 0 0 6 5 1 3
Spartak logo copia web SPK 1 1 0 0 6 2 4 3
Arturmusic ARM 1 1 0 0 5 4 1 3
Gwp logo01 web GWP 1 1 0 0 4 1 3 3
Fc delta copia web FCD 1 1 0 0 3 1 2 3
Fc euroformat bodon %28ukr%29 FCE 1 1 0 0 2 0 2 3
Levante1 LUD 1 0 1 0 5 5 0 1
Spartak varna MFC 1 0 0 1 6 7 -1 0
Bsc chargers baselland1 CHB 1 0 0 1 5 6 -1 0
C.d.bala azul BAZ 1 0 0 1 5 5 0 0
Untitled design %283%29 14.16.59 GRO 1 0 0 1 4 4 0 0
Sk bosnia online eu logo 2017 web SKB 1 0 0 1 4 10 -6 0
Logo kp lodz web KPL 1 0 0 1 4 4 0 0
Untitled design %282%29 14.16.59 YEB 1 0 0 1 4 5 -1 0
2019 fc baggio logo BAG 1 0 0 1 2 9 -7 0
Logotipo sotao web SOT 1 0 0 1 2 6 -4 0
Cartel waterloo %28bel%29 WAT 1 0 0 1 2 11 -9 0
Logo bsc bg %281%29 BOC 1 0 0 1 1 3 -2 0
Cdnacional logo vetorial %281%29 01 copia web NCL 1 0 0 1 1 4 -3 0
Cs djoker DJO 1 0 0 1 0 14 -14 0
La grande motte GMP 0 0 0 0 0 0 0 0
Untitled design %281%29 14.16.59 NUC 1 0 0 1 0 2 -2 0
Logo cbl copia web LOU 0 0 0 0 0 0 0 0
Group Stage - Group A
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Gwp logo01 web GWP 3 3 0 0 16 11 5 9
Logotipo sotao web SOT 3 1 0 2 19 14 5 3
2019 fc baggio logo BAG 3 1 0 2 10 16 -6 3
Netherlands   bs egmond EGM 3 0 1 2 13 17 -4 1
Group Stage - Group B
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Sporting clube braga BRA 3 3 0 0 13 1 12 9
Spartak logo copia web SPK 3 2 0 1 14 9 5 6
Bsc chargers baselland1 CHB 3 1 0 2 12 15 -3 3
Linden city bsc %28lva%29 LIN 3 0 0 3 7 21 -14 0
Group Stage - Group C
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Sportingportugal SCP 3 3 0 0 21 7 14 9
Fc delta copia web FCD 3 2 0 1 19 12 7 6
Spartak varna MFC 3 1 0 2 12 19 -7 3
Augur AUG 3 0 0 3 10 24 -14 0
Group Stage - Group D
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Bsc kristall KRS 3 3 0 0 23 6 17 9
Untitled design %283%29 14.16.59 GRO 3 2 0 1 9 12 -3 6
Cdnacional logo vetorial %281%29 01 copia web NCL 3 1 0 2 11 18 -7 3
Dinamo batumi BAT 3 0 0 3 4 11 -7 0
Group Stage - Group E
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Domusbet catania bs CAT 3 3 0 0 24 5 19 9
Arturmusic ARM 3 2 0 1 22 11 11 6
Sk bosnia online eu logo 2017 web SKB 3 1 0 2 7 26 -19 3
Copenhagen COP 3 0 0 3 5 16 -11 0
Group Stage - Group F
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Fc euroformat bodon %28ukr%29 FCE 3 2 0 1 16 8 8 6
Logo kp lodz web KPL 3 2 0 1 18 9 9 6
La grande motte GMP 3 1 1 1 12 8 4 4
Eastleigh spitfires %28eng%29 ESP 3 0 0 3 5 26 -21 0
Group Stage - Group G
Team P W W+ L GF GA GD PTS
Logo cbl copia web LOU 3 1 2 0 22 16 6 6
Logo bsc bg %281%29 BOC 3 1 1 1 15 17 -2 4
C.d.bala azul BAZ 3 1 0 2 14 13 1 3
Logo atlas beach soccer v2 web copia AAO 3 0 0 3 17 22 -5 0
Group Stage - Group H
Team P W W+ L GF GA GD PTS
2019 alanya belediyespor ABS 3 3 0 0 21 9 12 9
Levante1 LUD 3 2 0 1 12 5 7 6
Cartel waterloo %28bel%29 WAT 3 1 0 2 9 19 -10 3
Rostockerrobben RSR 3 0 0 3 5 14 -9 0
Round of 16
Fc vybor VYB 1 - 5 KPL Logo kp lodz web
Gwp logo01 web GWP 1 - 9 FCD Fc delta copia web
2019 alanya belediyespor ABS 1 - 6 SPK Spartak logo copia web
Bsc kristall KRS 2 - 2 (8 - 9) (PSO) FCE Fc euroformat bodon %28ukr%29
Domusbet catania bs CAT 4 - 3 ARM Arturmusic
Sportingportugal SCP 3 - 5 (AET) LUD Levante1
Sporting clube braga BRA 7 - 3 GMP La grande motte
Play-off for 15th Place
Gwp logo01 web GWP 4 - 3 VYB Fc vybor
Play-off for 13th Place
La grande motte GMP 7 - 3 GWP Gwp logo01 web
Fc vybor VYB 1 - 1 (1 - 2) (PSO) CSK Cska copia web
La grande motte GMP 5 - 7 CSK Cska copia web
Play-off for 11th Place
2019 alanya belediyespor ABS 4 - 8 SCP Sportingportugal
Play-off for 9th Place
Gwp logo01 web GWP 7 - 16 ARM Arturmusic
Sportingportugal SCP 7 - 2 CSK Cska copia web
Fc vybor VYB 2 - 10 KRS Bsc kristall
2019 alanya belediyespor ABS 9 - 5 GMP La grande motte
2019 alanya belediyespor ABS 6 - 7 ARM Arturmusic
Bsc kristall KRS 5 - 1 SCP Sportingportugal
Fc euroformat bodon %28ukr%29 FCE 0 - 2 LOK Russia   lokomotiv moscow
Arturmusic ARM 4 - 15 KRS Bsc kristall
Play-off for 7th Place
Domusbet catania bs CAT 3 - 5 FCE Fc euroformat bodon %28ukr%29
Play-off for 5th Place
Spartak logo copia web SPK 5 - 3 CAT Domusbet catania bs
Spartak logo copia web SPK 2 - 4 LOK Russia   lokomotiv moscow
Quarter-finals
Fc delta copia web FCD 8 - 6 CAT Domusbet catania bs
Logo kp lodz web KPL 5 - 0 FCE Fc euroformat bodon %28ukr%29
Levante1 LUD 3 - 2 LOK Russia   lokomotiv moscow
Spartak logo copia web SPK 3 - 5 BRA Sporting clube braga
Semi-finals
Sporting clube braga BRA 8 - 3 FCD Fc delta copia web
Logo kp lodz web KPL 2 - 1 LUD Levante1
Play-off for 3rd place
Fc delta copia web FCD 6 - 7 LUD Levante1
Final
Sporting clube braga BRA 6 - 0 KPL Logo kp lodz web
Country TV
Banner livebroadcast
BEACH SOCCER STORE
Store
BEACH SOCCER DANCERS
Banner beachbabes
BEACHSOCCER MUSIC